Pierwszy w nowym roku koncert karnawałowy rozpoczniemy, można rzec, śpiewająco. Wieczór upłynie nam bowiem pod znakiem musicali, a najpiękniejsze arie i ekscytujące duety usłyszymy w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego Roma. Pierwsza cześć koncertu poświecona będzie jednemu z najbardziej lubianych muzycznych spektakli – Upiorowi w operze A. L. Webbera, natomiast w drugiej części soliści z towarzyszeniem orkiestry pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza uprzyjemnią nam czas takimi hitami, jak np. Przetańczyć całą noc, Don’t cry for me Argentyna, czy też melodiami z musicalu West side story.

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec i Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie oboju. Następnie studiowała w Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Przygodę ze śpiewem zaczęła już jako piętnastolatka, śpiewając w Warszawskim Teatrze Buffo w słynnym musicalu Metro. Od 1998 roku na stałe jest związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, w którym brała udział w spektaklach Crazy for you, Grease, Miss Saigon, Taniec wampirów, Koty i obecnie – w Upiorze w operze.

JACEK KOTLARSKI
Jest absolwentem Liceum Muzycznego w Poznaniu w klasie trąbki, Studium Piosenkarskiego w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu. W latach 2000-2007 współpracował z teatrem muzycznym Roma w Warszawie, biorąc udział w spektaklach: Miss Sajgon, Grease, Koty, Taniec wampirów.
Obecnie występuje jako wokalista sesyjny, nagrywający i współpracujący z czołowymi aranżerami polskiej muzyki rozrywkowej, takimi jak: Krzysztof Herdzin, Krzesimir Dębski. Aktualnie kończy pracę nad pierwszą solową płytą, która powstaje w koprodukcji z Krzysztofem Herdzinem.

BOHDAN JARMOŁOWICZ
Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu w klasie dyrygentury i w klasie kompozycji. W okresie studiów prowadził intensywną działalność w reaktywowaniu ruchu jazzowego Wielkopolski. Komponował i nagrywał muzykę do spektakli teatralnych ( w tym dla Teatru Telewizji) oraz do filmu. Jest finalistą Konkursu Młodych Dyrygentów w Besançon ( Francja, 1980). W latach 80. i 90. występował w Europie Zach. jako dyrygent i generalny dyrektor muzyczny amerykańsko-niemieckich produkcji znanych musicali, m.in. Cabaret, West Side Story i Phantom of the Opera. Od kilkunastu lat aranżuje, opracowując różne stylistycznie programy na potrzeby orkiestry symfonicznej. Od 1990 prowadzi koncerty inauguracyjne Festiwali Pianistyki Polskiej. Jest laureatem wielu nagród artystycznych i państwowych. Obecnie piastuje stanowisko dyrektora Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.

góra